Opinie naszych klientów

Od pewnego czasu nieobojętna stała się dla mnie jakość tekstu zawartego na mojej stronie internetowej. Zwróciłem się do firmy Dobrze Napisane, aby dokonała redakcji tekstów i efekt pracy pozytywnie mnie zaskoczył. Firma nie tylko poprawiła błędy, ale co najważniejsze, poprawiła stylistykę tekstu – tak, by „lepiej się czytało. Dobra robota, świetna korekta tekstu! Kancelaria Pełnomocnika Podatkowego Janusz Huzarski

Janusz Huzarki

Jestem naprawdę mile zaskoczona współpracą. Nie spodziewałam się takiej szybkiej realizacji pracy, a do tego fachowości i staranności. Naprawdę szczerze polecam bo firma stanęła na wysokości zadania 🙂 Wcześniej korzystałam z pomocy innej osoby, która też niby zajmowała się tym profesjonalnie, ale skończyło się to rozwiązaniem współpracy, gdyż pomimo 9! korekt, wciąż w pracy były błędy. Jeszcze raz dziękuję pani Natalii za pomoc, to profesjonalna korekta tekstu.

Aleksandra

Współpracę z panią Natalią Dąbrowską firma Awiemto.pl rozpoczęła w maju 2011 r. Pani Natalia do października redagowała e-learningowe artykuły edukacyjne, dostosowując ich treść do różnych grup odbiorców. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Natalią, która zgodnie z ustaleniami i wytycznymi dostarczała nam materiały wysokiej jakości. Awiemto,pl Sp. z o.o.

Awiemto.pl

Bardzo dziekuje za fachową korektę mojej pracy magisterskiej promotor nie ma się do czego przyczepić:)

Ada J

Świetny kontakt, szybka realizacja! Strona mojego warsztatu wreszcie nie przynosi wstydu:) Dziękuję i polecam.

Andrzej W.

Bardzo szybkie działanie, fachowa pomoc i wspaniały kontakt. Świetna korekta tekstu. Bardzo dziękuję za pomoc i mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem! Pozdrawiam!

Karolina

Bardzo miły kontakt szybko sprawnie naprawde pełen profesionalizm POLECAM !!!! VanessaWood

Jarosław Radomski

Serdecznie polecam profesjonalne podejście, serdeczność i życzliwość jakiej mało w dzisiejszych czasach, doskonała korekta tekstu.

Radosław Wilkoń

Jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania usługi. Szybkość realizacji, fachowość, profesjonalizm, rzetelność… Mógłbym tak wymieniać bez przerwy, ale po co? Niech każdy sam przekona się. Ja jestem wielkim fanem Agencji Redakcyjno-Szkoleniowej DOBRZE NAPISANE.

Piotr J.

POLECAM- JEŚLI MASZ KŁOPOT Z POPRAWNYM SFORMUŁOWANIEM TEKSTU W SWOJEJ PRACY, MI POMOGLI, POMOGĄ I TOBIE, RZETELNIE,PROFE SJONALNIE I NA CZAS POLECAM, POLCAM, POLECAM

ANNA D.

Wszystko w najlepszym porządku, polecam.

SanVice

Profesjonalna obsługa – rewelacyjne teksty. Naprawdę polecam.

Eligiusz Siewierski

Bardzo szybka, profesjonalna pomoc. Kontakt z Panią Natalią szybki, konkretny i przyjemny. Zdecydowanie polecam firmę Dobrze Napisane!

KasiaL.

Współpracuję z panią Natalią już od jakiegoś czasu i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Korekta tekstu jest zawsze świetnej jakości, a cena za wykonanie usługi przystępna. Bardzo cenię sobie fantastyczny kontakt z panią Natalią. Wreszcie nie muszę czekać około tygodnia czasu na korekty (jak to miało miejsce w przypadku współpracy z innymi osobami zajmującymi się tym). 🙂

Ewa

Bardzo rzetelna i profesjonalna współpraca. Polecam wszystkim!

Ania

Zdecydowanie polecam. Przede wszystkim “dobrze napisane” 🙂 zgrabnie i lekkim piórem, a kontakt z Panią Natalią to czysta przyjemność!

Danuta

Współpracujemy z Panią Natalią Dąbrowską, reprezentującą Agencję Redakcyjną Dobrze Napisane, od 1 października 2012 roku w zakresie tworzenia i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i informacyjnym. Zakres obowiązków: – redagowanie tekstów marketingowych (treści folderów i ulotek reklamowych), – redagowanie tekstów informacyjnych (newsetterów, artykułów prasowych), – końcowa korekta językowa tekstów. Zlecenia wykonywane są starannie i terminowo, uwzględniają wszelkie ustalenia.

Movity Sp. z o.o.

Współpracę z Agencją Redakcyjną DN rozpocząłem w październiku 2014 r. Przypadkowy wybór spośród zamieszczonych w sieci ofert szybko okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Cztery jak dotąd zamówione teksty naukowe okazały się bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam tą firmę wszystkim przede wszystkim ze względu na poziom świadczonych usług, szybki czas realizacji, bardzo dobry kontakt i przystępne ceny. Spróbujcie bo naprawdę warto. Marian,08.03.2015 r.

Marian

 

Najnowsze referencje

1. Movity Grupa Komputronic

2. Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

3. Digital Vision – miesięcznik ogólnopolski (redakcja językowa i korekta tekstu po składzie DTP)

4. eTechnologie (redakcja językowa i korekta tekstu)

5. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie (redakcja językowa i korekta tekstu)

6. Portal Aria Memoria

7. Asecureo.pl

8. Awiemto.pl

9. Personal English Tutor

10. Ogólnopolski Portal LekcjaPolskiego.pl

pisanie tekstów

Asecureo.pl

pisanie tekstów

Awiemto.pl

pisanie tekstów

Personal English Tutor

 

 

 

 

pisanie tekstów

LekcjaPolskiego.pl

 

 

 

 

Comments are closed.