Skorzystaj z 80% dofinansowania na nasze szkolenia

Styczeń 14, 2014
pisanie tekstów

Kto może uzyskać dotację?

Jeśli Twoja firma należy do sektora MŚP, możesz otrzymać od 50-80% zwrotu kosztów poniesionych na nasze usługi szkoleniowe. Dotacje są przyznawane w ramach prowadzonego przez PARP projektu Baza Usług Rozwojowych.

Na co możesz uzyskać dotację?

Każda mikro, mała i średnia firma może otrzymać dotację na nasze usługi doradcze lub szkoleniowe z takich zakresów, jak:

1. Copywriting – tworzenie skutecznych tekstów na potrzeby marketingu firmy.

2. Marketing treści.

3. Językowy savoir-vivr.

4. Tworzenie profesjonalnych tekstów użytkowych.

5. Korespondencja służbowa w praktyce.

6. Poprawność w komunikacji językowej.

7. Inne dedykowane szkolenie opracowane w oparciu o bieżące potrzeby Twojej firmy.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać dotację?

W przypadku województwa zachodniopomorskiego możemy pomóc w uzupełnieniu dokumentów – mamy duże doświadczenie w realizacji całej procedury.

Przebieg procesu krok po kroku:

  1. Wybierz interesujące Cię szkolenie i skontaktuj się z nami w celu określenia jego szczegółowego zakresu i wymiaru godzin – zakładka: SZKOLENIA.
  2. W Twoim imieniu składamy wniosek o przyznanie promesy gwarantującej, że poniesione wydatki zostaną dofinansowane w wysokości nawet do 80%.
  3. Realizujemy wybrane przez Ciebie szkolenie.
  4. W terminie 14 dni od zakończenie usługi szkoleniowej i jej rozliczenia u operatora dotacji otrzymujesz refundację 50-80% poniesionych kosztów (szczegółowa kwota przyznanej refundacji jest określona przez operatora jeszcze przed realizacją usługi.

 

 Zapytaj o szczegóły

Comments are closed.