korekta prac dyplomowych

korekta prac dyplomowych

Praca dyplomowa do poprawy?

Za Tobą miesiące ślęczenia nad książkami, długie godziny seminariów i konsultacji. Oczyma wyobraźni widzisz siebie jako dumnego magistra, inżyniera, doktora… ale:

  • promotor w nieskończoność czepia się stylu i wytyka Ci błędy?
  • tekst po wydrukowaniu się „sypie”, wykresy „rozjeżdżają”, a tabele są poucinane?
  • przypisy i bibliografia to istny miszmasz?

Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to znak, że jesteś we właściwym miejscu!

Nie jesteś wyjątkiem

Napisanie pracy dyplomowej to spore wyzwanie, a w trakcie studiów brakuje okazji, by poćwiczyć tworzenie tekstów o charakterze bądź co bądź naukowym. Z tego powodu, nawet jeśli włożyłeś dużo wysiłku i zaangażowania w napisanie swojej pracy, wymaga ona ostatniego szlifu, czyli zadbania o dobry styl, poprawność i właściwe formatowanie.

Mamy na to sposób!

Redakcja językowa, formatowanie i końcowa korekta prac dyplomowych  (licencjackich, magisterskich, inżynierskich, rozpraw doktorskich) rozwiąże Twój problem w kilka dni i do tego w przystępnej cenie.

Nie pozwól, by błędy obniżyły wartość Twojej wielomiesięcznej pracy! Profesjonalnie zredagujemy i wykonamy korektę tekstu, podczas gdy Ty będziesz mógł spokojnie przygotowywać się do obrony.

Redakcja językowa + korekta stylistyczna + korekta typograficzna + uwzględnienie wymogów wydawniczych uczelni 

  • praca do 30 stron od 250 zł
  • praca do 60 stron od 450 zł
  • praca  do 90 stron od 650 zł

 

*Jedna strona to 1800 znaków ze spacjami.

*Wycena ostateczna ustalana jest indywidualnie na podstawie fragmentów pracy i wytycznych dostarczonych przez klienta.

 

Redakcja językowa i korekta prac dyplomowych obejmuje opracowanie tekstu pod względem stylistycznym, gramatycznym, logicznym; zadbanie o spójność strukturalną, językową, właściwy ton, uporządkowanie pod względem przejrzystości i komunikatywności; sprawdzenie poprawności ortograficznej, gramatycznej i interpunkcyjnej, wychwycenie „literówek”.

Korekta typograficzna obejmuje dostosowanie układu, czcionek, wyróżnień, interlinii itp. do funkcji danego tekstu i wymogów wydawniczych uczelni, a także ujednolicenie zapisu poszczególnych elementów publikacji, jak np. przypisy bibliograficzne, numeracja ilustracji i tabel, spis treści.

Formatowanie, czyli ustalenie szerokości marginesów, odpowiednie wymierzenie spadów oraz linii cięcia. To również praca nad właściwym, jak najbardziej estetycznym i poprawnym rozmieszczeniem treści tekstowej i elementów graficznych w układzie strony. Tak przygotowany tekst zapisywany jest w formacie PDF, który umożliwia bezpieczny druk.

Co wpływa na wysokość wyceny?

Podczas przygotowywania wyceny bierzemy pod uwagę objętość tekstu (określaną na podstawie liczby znaków ze spacjami), stopień trudności (dziedzinę naukową) oraz oczekiwany termin realizacji usługi.

 

Czy mam gwarancję zachowania poufności?

Wszystkie materiały objęte są klauzulą poufności, a po wykonaniu usługi są usuwane z bazy danych. Ponadto liczba osób mających dostęp do redagowanych treści jest ograniczona od minimum. Na życzenie podpisujemy umowę poufności.

 

Zamawiam bezpłatną wycenę

Comments are closed.